Земельні аукціони в Україні


Аукціони по земельних ділянках – це відмінний шанс купити собі ділянку сільгосппризначення за справедливою ціною ринку і почати або розширити власний бізнес. Брати участь в них потрібно лише зареєструвавшись на офіційній майданчику, припустимо, Української універсальної біржі, заплативши гарантійний і реєстраційні внески.

З 1 липня фермери вже можуть з легкістю не тільки отримати в спадок с/г угіддя, а й купити їх на доступних умовах. Але розміри землі поки в межах 100 га. Для бізнес представників площа збільшиться до 10 000 гектар, але через 2,5 року.

Говорячи про реалізацію, на увазі маються земельні паї. Землі у веденні держави поки доступні тільки для оренди, згідно Законодавчого акта № 2195. Дані процедури будуть реалізовані в онлайн режимі земельних торгів на ProZorro.Sale.

Земельні аукціони онлайн на майданчиках системи Prozorro.Sale

Нещодавно був прийнятий Закон № 2195, який передбачає виставлення лотів на аукціони по землі в електронному режимі, тобто в Prozorro.Sale. Це зачіпає не тільки реалізації приватних володінь, а й прав на оренду державної землі. Це нововведення підтримали 272 депутата, обраних від народу.

Через майданчики офіційної співпраці, такі як Українська універсальна біржа вже досить довго продаються всіляка власність муніципального комунального освіти і держави. Справедливість і економічна ефективність процедур реалізації досягається таким методом. Про торги більше можна дізнатись за посиланням https://www.uub.com.ua/rus/prozorro/perspektivni-rinki/zemelni-dilyanki/. 

Торги по землі – у чому особливість на Prozorro.Sale

Механізмом економічного розвитку України є відкриття аукціонів, адже с/г наділи в нашій країні рівні понад 60% від усього фонду земель України. Приблизно 20 останніх років власники землі не мали права на вільне користування та володіння своїм майном. Вони не здатні були не тільки укладати договори купівлі-продажу, а й обмінювати ділянки або використовувати їх в якості застави у фінансовій організації. Це і є основна причина зростання невдоволення серед землевласників.

З першого липня поточного року починає свою дію новий закон про цифрових земельних аукціонах. Це той закон якого багато хто чекав в Україні. Будь то простий фермер або аграрний монополіст, так само для всіх відкриваються можливості.