Аукціон з продажу необробленої деревини в м. Чернігів


Вже більше року великі лісові організації повинні проводити електронні аукціони в Чернігові та інших регіонах України з продажу необробленої деревини.

Нова ініціатива Міністерства енергетики та охорони навколишнього середовища та державного підприємства «УЕБ » спрямована на забезпечення повної прозорості на ринку лісових ресурсів та спрощення контролю за обігом лісових ресурсів та цільовим розвитком.

Не так давно уряд прийняв постанову про реалізацію пілотного проекту з проведення електронних аукціонів з продажу необробленої деревини». Згідно з документом, майже вся деревина в Україні продається в електронному вигляді і прозоро.

Цей процес здійснюється на спеціальних майданчиках, таких як Генеральна біржа України, що в кінцевому підсумку зруйнує корупційну схему на ринку деревини і позбудеться від неї.

Крім використання електронного обліку та моніторингу лісозаготівель, вирубка лісу в Карпатах також заборонена. Цей рух наблизив Україну на один крок до ЄС.

Раніше деревина продавалася за прямими контрактами, що вимагало негласного планування і значних знижок. Ініціаторами публічних аукціонів і прозорих продажів необробленої деревини є експерти в області електронних систем, експерти державної лісової адміністрації та управління ефективного нагляду. Цей процес дозволяє будь-якому зберігати всю інформацію про аукціон у відкритому доступі, тим самим усуваючи корупцію.

Де купити деревину в м. Чернігів

Прибуток країни від продажу різних товарів на електронних аукціонах за останні чотири роки склав 28 мільярдів доларів США, а місцезнаходження української Генеральної біржі також приєдналося до процесу поповнення державного бюджету. Наші фахівці працюють прозоро з моменту створення системи, а робота з продажу гарантує, що ви отримаєте потрібну нерухомість за вигідною ціною.

Пройшовши процедуру швидкої реєстрації на сайті компанії, ви можете взяти участь в аукціоні необробленої деревини в Чернігові та отримати:

  • Круглий ліс: дуб звичайний, альвуд чорний, клен норвезький, сосна звичайна;
  • Інша деревина: ясен звичайний, осика тремтяча, береза.

Цікаво? Розповсюджуйте цю інформацію та читайте більш детально за цим посиланням: https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/auktsion-z-prodazhu-neobroblenoi-derevini-v-m-chernigiv-na-prozorrosale/