Комерційні торги через електронні аукціони в системі Прозорро


Система Прозорро.Продажі була створена для відкритої реалізації держмайна, але також тут може продаватися майно, що знаходиться в приватній власності. В якості продавців на комерційних торгах можуть виступати як звичайні громадяни, так і приватні підприємства. Завдяки чітко встановленому механізму проведення аукціонів, торги в цій системі являються відкритими та чесними, а всі учасники знаходяться на рівних умовах.

Проводяться електронні торги, як державні, так і комерційні, за допомогою спеціальних торгівельних платформ, що акредитовані в системі Прозорро. Ці електронні майданчики забезпечують швидкий пошук пропозицій, який є можливим завдяки наявності зручного пошукового фільтру. А також надають технічну можливість для проведення торгів. Одним з таких майданчиків є Українська універсальна біржа – УУБ. Дізнатися про неї більше можна на сайті sale.uub.com.ua.

Що продається на комерційних торгах

Комерційні торги майже нічим не відрізняються від звичайних, що проводяться на торгівельних майданчиках. Тут також виставляють на продаж нерухомість, транспортні засоби, земельні ділянки, різноманітне устаткування, тощо. Крім купівлі прав власності тут також є можливість орендувати майно.

Головні переваги

Інформація щодо діючих аукціонів оновлюється в режимі реального часу, тому на сайті торгівельної платформи завжди знаходяться тільки актуальні дані. Такі торги дають багато переваг для приватних підприємств та представників бізнесу. Головна перевага в тому, що тут знаходиться велика кількість потенційних покупців, готових придбати товар належної якості по ринковій ціні. Тому у представників бізнесу не буде потреби в пошуку покупців. Це дає можливість швидко реалізувати будь-яке майно.

Також перевагою можна вважати те, що продаж майна через відкритий аукціон – це важливий крок для будь-якого бізнесу, який вирішив працювати відкрито та вийти з тіні. Такім підприємствам будуть довіряти як партнери та інвестори, так і покупці.

Крім всього цього приватному підприємству для реалізації свого майна не потрібно буде самостійно організовувати торги, підбирати приміщення для їх проведення, наймати обслуговуючий персонал, тощо. Продати товар чи будь-яке майно можна прямо зі складу в онлайні. Більш детально про це написано тут https://sale.uub.com.ua/filter/commercial-trades.

Чому варто скористатися  послугами УУБ для продажу майна

Для учасників торгів користування сайтом УУБ дає такі переваги:

  • швидкий пошук необхідного лоту за допомогою системи фільтрів (при виникненні труднощів можна звернутися за допомогою до кваліфікований менеджерів біржі, які швидко знайдуть необхідний лот);
  • цілодобовий доступ до аукціонів;
  • наявність консультаційної допомоги від спеціалістів;
  • наявність великої бази навчальних матеріалів, що допоможуть розібратися в особливостях роботи на електронному майданчику;
  • безпечність угод завдяки перевірці документів усіх учасників сторін;
  • можливість конкурувати з великим бізнесом на рівних умовах.

Українська універсальна біржа – це безумовний лідер в сфері онлайн аукціонів в Україні. Тут зібрана не тільки велика база різноманітних лотів, але також є багато покупців, які регулярно слідкують за появою нового майна на продаж. Завдяки цьому будь-який товар продається максимально швидко.