Особливості відкритих торгів в системі Прозорро.Продажі


Якщо говорити про вигоди, які надає система Прозоро.Продажі, то передусім слід відзначити рівні умови для всіх. Таким чином, якщо ви берете участь у торгах, ваші конкуренти не можуть отримати будь-яких додаткових переваг. Після реєстрації кожен отримує відповідні можливості. При цьому можливість реєструватися є як у державних, так і у приватних компаній. 

Звісно, кожен варіант має свої особливості. Наприклад, державна компанія може зареєструватися на спеціалізованому майданчику Української енергетичної біржі та отримати можливість виставляти будь-які власні активи. Припустимо, наявність у державної компанії нерухомості, яку потрібно терміново запропонувати в оренду на вигідних умовах. Для цього слід залишити заявку на платформі і далі буде потрібно, як правило, мінімальний час для того, щоб отримати вигідних клієнтів.

Поруч з цим слід зазначити, що система завжди формує оптимальну ринкову вартість. Якщо враховується відсутність будь-яких сумнівних схем і особливостей торгівлі, які, зазвичай, вимагають додаткових витрат, цей параметр безсумнівно говорить про оптимізацію витрат. Чесна торгівля, безперечно, має свої переваги. При цьому онлайн-торгівля ретельно контролюється органами контролю.

Можливо, для когось важливим чинником стане спосіб взаємодії із державним сектором. Справа в тому, що, якщо ви використовуєте систему Прозорро.Продажі, то гроші направляються прямо до бюджету, тобто відсутня така проміжна частина, як державні службовці, які нерідко можуть самостійно акумулювати фінанси, або вимагати додаткову оплату тих чи інших пунктів.

Для багатьох переваги системи Прозорро.Продажі полягають у тому, що не потрібно взаємодіяти з різними керівниками та шукати ті чи інші способи укладати угоду. Без цього прямого спілкування торгівля нерідко стає більш зручним та оперативним варіантом. Також, звісно, знову треба відзначити оптимізацію витрат.

Переваги системи Прозорро.Продажі

Якщо в цілому говорити про переваги системи Прозорро.Продажі, то потрібно враховувати досить розвинений асортимент продукції, що пропонується. Сюди відносяться різноманітні варіанти обладнання та земельних ділянок, а також нерухомість та усілякий транспорт. Такі переваги є дуже суттєвими, оскільки дані групи товарів практично завжди мають актуальність та високу затребуваність. Поряд із цим у деяких областях потрібна додаткова прозорість і відкрита інтернет-торгівля є оптимальним варіантом, який багатьом був потрібний досить давно і залишається потрібним досі. Тому багато хто вибирає саме Прозорро.Продажі для того щоб укладати вигідні угоди на оптимальних умовах.

Реєстрація надає можливість не лише вести торги, а й отримувати актуальні консультації. Поряд із цим є можливість використовувати розсилку від системи, тобто регулярно отримувати на власний e-mail відповідні повідомлення, які дозволять спостерігати найкращі умови для купівлі та продажу, а також елементарно відстежувати актуальні новини та планувати будь-які покупки чи постачання.

Дізнатися більше про проведення земельних торгів в Україні ви можете за посиланням https://sale.ueex.com.ua/news/kupivlya-zemli-na-aukcioni-majdanchyka-tov-ueb

Реалізація комунальної та державної власності в системі Прозорро.Продажі

Відповідно до законодавства України, є три типи володінь: приватна, колективна та державна. Щодо приватної та колективної то тут все досить зрозуміло. Надати право володіння користування та розпорядження можна способом простої цивільно-правової угоди, яка в деяких випадках затверджується нотаріально. Щодо державного володіння то тут справа трохи інакша.

Власність, чи то рухома, чи нерухома, яка перебуває у володінні держави, має спеціальний правовий статус. Взяти і продати щось так просто не вдасться. Але є безліч необхідних процедур, через які необхідно пройти, щоб предмет продажу міг переходити до приватних рук. У деяких випадках, як у ситуації з ділянками землі, навіть потрібно змінювати їх цільове призначення.

Коли виконується реалізація приватних володінь з рук в руки, то і покупець, і особа, що продає, мають намір отримати гранично можливу вигоду з цієї угоди. Продавець має свободу у виборі клієнта, беручи за основу особисті відчуття чи фінансову складову. Щодо торгів державною власністю, часто виграє покупець, адже особа, яка відповідає за продаж даної власності, знаходить свою вигоду у формі хабарів, а держава отримує символічні гроші за її власність.

Як прийняти участь у торгах?

Щоб прийняти участь у торгах системи Прозорро потрібно пройти просту реєстрацію на одному з майданчиків системи Прозорро. Сюди можна віднести Українську енергетичну біржу. Після реєстрації вам буде запропоновано внести гарантійний внесок. Це потрібно для того, щоб уникнути осіб, котрі намагаються зірвати процес торгів. Після внесення гарантійного внеску з’явиться можливість обрати лот та зробити ставку.