Проведення зубної імплантації


Імплантація зубів — це найсучасніший і найефективніший спосіб відновлення жувальної функції за відсутності одного або декількох зубів. Сучасні методи дозволяють успішно застосовувати імплантацію навіть за відсутності всіх зубів у щелепі. Імплантація також використовується для стабілізації протезів.

Хід стоматологічної процедури

Перед процедурою імплантації стоматолог планує консультацію з пацієнтом, проводить рентгенологічне обстеження та оцінює загальний стан здоров’я пацієнта. Імплантація не повинна проводитися, якщо у пацієнта є тяжкі серцево-судинні, печінкові, онкологічні захворювання або діабет. Через ці захворювання організм пацієнта може виявитися недостатньо міцним, щоб прийняти імплантат. Коли організм відкидає стороннє тіло, воно не загоїться і може навіть пошкодити навколишні тканини. Імплантація не рекомендується людям молодше 17 років, тому що їх щелепа ще формується. Коли становище зубів змінюється, але імплантат залишається на місці, непередбачені ускладнення можуть призвести до викривлення зубів. На це слід зважати перед тим, як купить зубные импланты.

Етапи проведення імплантації

  1. Консультація із стоматологом, складання плану лікування. Під час консультації стоматолог вивчає стан ротової порожнини пацієнта та обирає метод лікування. З’ясовується наявність або відсутність захворювань, які можуть вплинути на підготовку та загоєння імплантату.
  2. Імплантація та прикріплення тимчасового зуба. Перед процедурою імплантації проводиться місцева анестезія, щоб пацієнт не відчував болю під час операції. Процедура проста і не викликає жодного дискомфорту. Імплантат вкручується протягом 10-15 хвилин. Загальна тривалість процедури залежить від кількості зубів, що імплантуються, і використовуваного методу. Після вкручування імплантату до нього прикріплюється тимчасовий зуб чи спеціальна лікувальна головка. Для повного загоєння імплантату потрібно близько 4-6 місяців.
  3. Виготовлення постійних коронок, мостів та протезів. Після періоду загоєння імплантату лікар знімає відбиток вашого зуба. Вибирається колір майбутніх постійних зубів. Виготовлення нових зубів відбувається з використанням передових технологій, які дозволяють створити протез, зручний і абсолютно невідмінний від здорових, природних зубів.
  4. Кріплення незнімних протезів до імплантатів. Виготовлені на замовлення зубні коронки, мости чи протези кріпляться до імплантатів за допомогою спеціальних інструментів. Лікар індивідуально вибирає конструкцію, що пригвинчується або цементується. Гвинтова конструкція зручна тим, що нові зуби можна легко зняти з імплантатів, а після внесення необхідних коригувань вкручується імплантат назад.

Якщо вас цікавить дитячий стоматолог, то є сенс перевірити категорію детский стоматолог отзывы, щоб ви могли повноцінно проаналізувати відповідний сектор та знайшли найкращі варіанти у своєму регіоні.