Торгівельна електронна платформа УУБ та її особливості


Проект Прозорро.Продажі був створений для того, щоб мінімізувати кількість корупційних схем продажу держмайна та майна комунальної форми власності. В цій системі акредитовано декілька десятків торгівельних майданчиків, що надають можливість організовувати та проводити онлайн аукціони. Одним з таких майданчиків є Українська універсальна біржа (УУБ). Далі будуть розглянуті її головні переваги.

Переваги торгівельної платформи УУБ:

  1. Зрозумілий та зручний інтерфейс.
  2. Простота реєстрації на сайті.
  3. Доступ до повної бази даних усіх аукціонів.
  4. Стабільність роботи сайту.
  5. Якісна технічна підтримка.
  6. Наявність професійних консультантів.
  7. Можливість оформити безкоштовну розсилку щодо появи нових лотів.

Реєстрація на сайті торгівельної біржі проходить швидко та не викликає труднощів. Працювати на сайті зручно, так як всі функції знаходяться «під рукою». Отримати доступ до усієї бази активних аукціонів можна в один клік. Тут є пошуковий фільтр, завдяки якому можна швидко знайти лот, що буде відповідати потрібним умовам.

Так як сайт цієї електронної платформи створювався на базі найсучаснішого програмного забезпечення, в системі не буває серйозних технічних збоїв, а проведення усіх біржових операцій знаходиться під надійним захистом.

Працівники УУБ є справжніми фахівцями своєї справи, так як вони мають багаторічний досвід роботи в сфері відкритих торгів. При необхідності користувачі сайту можуть отримати оперативну допомогу менеджера, що проконсультує по будь-якому питанню, пов’язаному з участю в аукціоні. Також на сайті зібрана велика база навчальних матеріалів, якими можна скористатися в будь-який час.

Інформація про нові лоти оновлюється в режимі реального часу, тому користувачі завжди отримують актуальні дані щодо аукціонів. Незалежно від того, на якому торгівельному майданчику зареєструвався користувач, він отримає доступ до усієї бази лотів, так як всі торгівельні платформи, що акредитовані в Прозорро, пов’язані з цією системою.

На УУБ можна придбати будь-який лот: від офісного стільця до великої земельної ділянки чи будівлі. Також тут продається металобрухт, обладнання, автомобілі, деревина, тощо. Наприклад, тут https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/auktsion-z-prodazhu-neobroblenoi-derevini-v-kievi-na-prozorrosale/ можна ознайомитися з деталями продажу деревини в Україні через систему відкритих онлайн торгів.CATEGORIESСТАТТІ