Як спростити пошук вигідних тендерних оголошень


Раніше, для того щоб виграти тендер на виконання певного державного замовлення потрібно було мати не тільки досвід та велику кількість виконаних замовлень, але й серйозні зв’язки. Починаючи з 2016-го року, коли була введена система прозорих державних закупівель, цей процес став значно краще контролюватися.

Відповідно, шанси на виграш в тендері з’явились і в підприємств без досвіду. Особливо актуально, коли вони пропонують вигідну вартість та можуть гарантувати якість виконання робіт. Все починається з вибору акредитованого електронного майданчика. Українська універсальна біржа (УУБ) – це один з давно перевірених та надійних варіантів. Все що вам потрібно зробити – це перейти на сайт tender.uub.com.ua, це і є той самий сервіс УУБ.

Що таке електронна розсилка тендерних оголошень

Розсилка є одним з найбільш ефективних методів, як можна зекономити свій час та при цьому першим дізнаватися про всі найкращі оголошення по тендерним замовленням. Говорячи простою мовою налаштування розсилки – це процес фільтрування всіх тендерів за певними критеріями. Далі, коли виконавець відбирає для себе ті типи оголошень, що його влаштовують. Він може вказати свою електрону адресу й очікувати перших пропозицій.

Фільтр дає можливість налаштувати під себе такі критерії, як:

  • Ключове слово – ви можете вказати перелік запитів, які можуть вас зацікавити. Відповідно, якщо одне з ключових слів буде присутнє в оголошенні, воно автоматично відправиться на ваше електрону адресу;
  • Регіон – для того, щоб не витрачати свій час на тендерні замовлення з інших регіонів, можна відразу прибрати всі варіанти, що не будуть вас цікавити. Відповідно, вам будуть завжди надходити пропозиції по тендерам поблизу;
  • Очікувана вартість – це один з базових критерії, так як постачальники роблять особливий акцент саме на цьому моменті. Говорячи простою мовою, ви можете самостійно визначити, починаючи з якої суми вас влаштовують тендерні оголошення.

Це лише декілька основних критеріїв, які можна без проблем налаштувати самостійно. Варто зазначити, що сама розсилка на сайті УУБ працює досить точно. Це означає, що постачальники можуть отримувати повідомлення про тендери вже через декілька секунд.

Якщо в процесі налаштування розсилки виникають якісь питання, рекомендується відразу звертатися до технічної підтримки обраного електронного майданчика.