Купівля-продаж деревини від виробника на Прозоро.Продажі


З 1.02.2020 року на підставі постанови Кабінету Міністрів України № 1178 на майданчику Прозоро.Продажі ведуться аукціони з продажу необробленої деревини. Цей майданчик забезпечує прозоре, відкрите і справедливе ведення торгів. Вся інформація про організаторів, учасників, ставках і терміни проведення знаходиться у відкритому доступі і зберігається після закінчення аукціону.

Великі лісові господарства зобов’язані надавати принаймні чверть всієї своєї продукції за допомогою онлайн-аукціону Прозоро.Продажі. До великих лісовим господарствам відносяться підприємства, чия сукупна прибуток за рік перевищує 10 мільйонів гривень. При цьому лоти, сформовані цими організаціями повинні бути не менше 150 кубічних метрів об’ємом і мати початкову вартість від 200 000 гривень.

Переглядати інформацію про проведення і контролювати чесність ведення аукціону, а також вартість продукції може будь-хто – від зацікавлених організацій, до представників уряду та ЗМІ. Зробити це можна на сайті: sale.uub.com.ua. Це дозволяє повністю прибрати корупційну складову при веденні аукціону і дозволяє отримувати якісну продукцію за найвигіднішими умовами.

Як взяти участь в торгах на Прозоро.Продажі

Щоб почати брати участь в аукціоні на Прозоро.Продажі необхідно пройти реєстраційні процедури, додати через особистий кабінет необхідну документацію https://sale.uub.com.ua/news/derevna-produkciya-realizujetqsya-v-systemi-prozorro-sale. Після цього можна шукати цікаві для лоти і робити ставки. Система зберігає ставки та результати проведених торгів. На основі цих даних можна продумати стратегію ведення торгів і робити більше переможних ставок. У разі, якщо ставка виявилася виграшною – залишається тільки укласти договір з організатором торгів і вирішити питання доставки придбаного лота.

Брати участь в торгах можуть як громадяни України, так і організації з будь-якою формою власності, зареєстровані на її території. Крім того, торгувати можуть і зарубіжні приватні комерційні компанії. Це дозволяє домогтися максимально здорової конкуренції і уникнути виникнення передумов для здійснення корупційної діяльності.

Додаткова перевага при торгах на платформі Прозоро.Продажі – можливість швидкого укладення угод. Це дозволяє домогтися максимально вигідних цін для ведення власного бізнесу або здійснення приватних проектів. Низька закупівельна ціна на продукцію лісозаготівельного комплексу дає можливість зменшувати витрати, пов’язані з виробництвом, а значить переглядати цінову політику і покращувати конкурентоспроможність підприємства.

Продати деревину на Прозоро.Продажі

Щоб виставити лот на аукціоні Прозоро.Продажі він повинен відповідати вимогам за ціною і обсягом. Перед винесенням на торги деревини, необхідно пройти процес реєстрації. Після цього:

  • Завантажити необхідні документи в особистому кабінеті;
  • Сформувати лот, вказати його характеристики і вартість, дату завершення торгів;
  • Після завершення торгів залишається підписати документи з переможцем і отримати грошові кошти відповідно до його ставкою.

Ця система дозволяє розширювати клієнтську базу як за рахунок організацій та приватних осіб з країни, так і вийти на експорт. Централізована система, що просувається державою, дозволяє залучати більше уваги на продукцію компанії і, як наслідок – підвищувати прибуток. Тільки за 2 перших місяці запуску в системі Прозоро торгівлі деревиною, лісозаготівельні організації отримали прибуток, що перевищує 36 мільйонів гривень.