Придбати авто в системі Прозорро.Продажі


В даний час торги на електронних майданчиках в Україні користуються великим попитом: на ProZorro.Sale транспортні засоби www.uub.com.ua/prozorro/sale/avtomobili/, побутові прилади, устаткування для виробництва або квартиру можна купити легко і без супутніх витрат часу і сил. В результаті роботи доступних для громадськості торгів державна скарбниця вже поповнилася на 21 млрд. грн. і ця цифра не поспішаючи, але впевнено зростає. Придбати автомобіль без пробігу або з ним на ProZorro.Sale можна абсолютно без праці – пройдіть нескладну процедуру реєстрації в системі УУБ і переконайтеся в цьому.

Як придбати автомобіль в системі Прозорро

Реалізація автомобіля державної власності в системі електронних аукціонів Прозоро.Продажі Нинішні реалії складно уявити без авто: ми їздимо на роботу, використовуємо його в справах і сімейного життя, з їх допомогою ми можемо відправитися в подорож або транспортувати важкі речі, кожен день покриваючи великі відстані. При реорганізації бізнесу, або підшукуючи недорогу але «без поломок» машину для роботи, можна непогано зменшити витрати. Машина на ProZorro.Sale буде продаватися за значно меншою ціною, але щодо стану авто, тут розміщені лоти ні в чому не поступаються маркам, виставленим на продаж в автомобільних салонах

У вкладці «Автомобілі» на сайті ProZorro.Sale можна знайти такі лоти:

  • легкові машини;
  • машини для перевезення вантажів;
  • преміальні авто;
  • автобуси і мікроавтобуси;
  • авто з бронюванням, на яких їздять інкасаторів;
  • об’єкти (вантажопідйомні машини, машини для прибирання снігу, евакуаційні машини).

Найменша вартість автомобіля на ProZorro.Sale стартує від 15 000 грн. Виняток становлять практично нові авто комунальні та держ. організації часто розміщують до реалізації транспортні засоби, що вийшли з експлуатації — їх здобувають для розбору на запчастини СТО.

Як можна зробити покупку машини в ProZorro.Sale?

На спеціальному майданчику «Української універсальної біржі» За допомогою запуску в 2016 системи Прозоро.Продажі керівництво країни з успіхом продає роками не експлуатуються об’єкти (порожні будівлі і споруди, предмети меблів, машини), зараз приносять гроші в державний бюджет. Її головним напрямком стало загальнодоступна і справедлива реалізація будь-яких активів держави. Основні принципи сьогоднішніх електронних торгів з продажу машин в ProZorro.Sale – справедливість, відкритість і однакові права всіх учасників. Такий підхід забезпечує довіру у перспективних клієнтів, чиє число на майданчиках Прозоро.Продажі виростає щодня.