Особливості тендерних закупівель для Міністерства Оборони


Ваші шанси на перемогу в тендері напряму залежать від того, яка репутація у вашої компанії, та на яке конкретне замовлення ви розраховуєте. Одна справа, коли мова йде про досвідчену компанію, яка подає заявку на якісь середні торги, які не є максимально вигідними для виконавця. В такому випадку, шанси на перемогу в торгах будуть дійсно великими.

Ми ж зараз говорим про проведення закупівель для потреб Міністерства Оборони. Не важко здогадатися, що тут мова йде про використання державних коштів. Тому, компанії без досвіду й  не зовсім прозорою репутацією відразу відпадають.

Ви можете перейти за посиланням https://tender.uub.com.ua/ru/pro-prozorro/ministerstvo-oborony-zakupivli-provodyt-v-prozorro, й скориставшись послугами української універсальної біржі найти ще більше цікавої інформації про такий вид тендерів, якими вони можуть бути й про те, які вимоги висуваються до учасників.

Як правильно шукати такі лоти?!

Насправді, тут немає нічого важкого і вам потрібно лише скористатися доступними на сайті фільтрами. Все це робиться елементарним чином і вам потрібно лише прописати в пошуковій стрічці відповідний ключовий запит. 

В цьому плані фільтр – це дійсно зручний і корисний інструмент, який точно не буде зайвим. Тому, якщо у вас є час, ви можете налаштувати такі критерії для того, щоб максимально ефективно їх використовувати. Для додаткової зручності можна навіть налаштувати розсилку, яка буде надсилати вам подібні оголошення прямо на мобільний телефон.

Яким критеріям повинна відповідати компанія для участі в таких торгах?!

Почати варто з того, що це все-таки державні закупівлі і якщо мова йде про кошти з бюджету, то повинні бути прописані чіткі вимоги до учасників.

В даному випадку, можна сміливо визначити 4 основних пункти, це:

  • Державна реєстрація – це ключовий момент, з якого потрібно починати. Якщо цього документу немає, то навіть не варто подавати ніяких заявок;
  • Довідка про відсутність заборгованостей — важливо, щоб компанія не була винна нікому коштів;
  • Підтверджена стабільність в плані фінансів – це ще один пункт, який повинен в обов’язковому порядку братися до уваги. Важливо, щоб компанія була фінансово стабільною;
  • Прозорість – також, компанія не повинна мати темних слідів, пов’язаних з корупційними схемами.

Це і є декілька моментів, які можна сміливо назвати основними й обов’язковими до розгляду.